Genel

Maya

“Ekşi Mayalı Ekmek”

Adımızla özdeşleşen, menümüzde her bir ürüne dahil etmeye çalıştığımız, en kıymetlimiz ve göz bebeğimiz. Kahvaltımızdan, tost ve sandviçlerimize kadar kullandığımız ekmeklerin tamamı “Maya” ekibinin elinden çıkıyor, tıpkı diğer ürünlerimizde olduğu gibi. Bir bebek gibi baktığımız, 24 saat sıcak ve soğuk mayalandırdığımız, her saat başı kat verdiğimiz ve porsiyonladığımız bu ekmeklerin ardında gerçek bir emek ve sabır var.

Geldiğimiz bu noktada ismimizi ne kadar doğru seçtiğimizi şimdi daha da iyi anlıyoruz. Maya demek emek, sevgi ve çok çalışmak demek. Siz güzel insanları yerimizde ağırlamak ve güzel sohbetlerinize tat katmak ise bizim en büyük kazancımız.

 

Ekşi Mayalı Ekmek

Ekşi Mayalı Tam Buğday Ekmeği

Kalite Anlayışımız

Menümüze dahil etmek istediğimiz her ürünü haftalarca bazen aylarca tekrar tekrar ve farklı tariflerle deniyor ve nihai ürüne öyle karar veriyoruz. Maya’daki her bir ürün uzun bir çalışmanın ve emeğin sonucu olarak ortaya çıkıyor. Her zaman en kaliteli malzemeyi kullanıyoruz ; ürün tadımlarımızı tüm Maya ekibi ile birlikte yapıyor, her yorumu değerlendiriyor ve tamamen içimize sindiği zaman menümüze koyuyoruz.Hiç bir hazır ürün kullanmıyor, zahmetli dahi olsa en lezzetli sonucu verecek tarifi uyguluyoruz. İnsanlara güzel, kaliteli ve lezzetli yiyecekler sunmayı seviyoruz. 

San Sebastian Cheesecake San Sebastian Cheesecake

Reklam

“Maya” için bir yorum

  1. Harikasınız severek yiyorum tatlılarınızı her şey kaliteli ve temiz çalışmanın getirdiği başarıyı alnınızın teriyle düzenli hiç yılmadan çalışarak hakediyorsunuz.Gastronomi’de çalışmanın ne demek olduğunu çok iyi bilirim.Her ne olursa olsun bir şeyi çok istiyorsan severek yaparsan başarılı olursun.işte siz busunuz sizleri seviyorum iyiki varsınız.

    Liked by 1 kişi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.